Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 70 x 55 cm, rámováno, signováno vpravo nahoře J. Zabranská 55. Malířka a grafička, studovala na škole kreslení V. Sychry. Věnovala se poetické a lyrické malbě. Ve figurální tvorbě se zabývala portréty a akty. Tvořila v širokém tematickém záběru, od květinových zátiší po žánrové obrazy hospod, lidí u moře. V krajinomalbě zobrazovala Vysočinu. Autor viz T 2/714.